Obvestila

- KRATKA PRIPRAVA NA KRST bo v četrtek ob 17,30. Če še kdo želi v kratkem krstiti, naj pride k tej pripravi.

- BLAGOSLOV VOZIL bo takoj po maši.

- DAROVE ZA MIVA – za vozila, ki jih naši misijonarji potrebujejo          pri svojem apostolskem delu, lahko oddate v označeni nabiralnik. Naj nas pri tem spodbuja tudi geslo, da za vsak srečno prevožen kilometer, darujemo cent za nova misijonska vozila. Ob blagoslovu boste dobili nalepko MIVA in kartonček z molitvijo za srečno vožnjo.

- VSESLOVENSKO SREČANJE MOLIVCEV ZA MISIJONE bo danes na Brezjah: ob 15h molitvena ura za misijone, ob 16h pa sv.maša. Ker je letos 30-letnica MIVE v Sloveniji, bo po maši še blagoslov treh novih misijonskih vozil MIVE in vozil vernikov. Kdor more, je lepo vabljen to nedeljo popoldne na Brezje!

- POGREB +Antonije Šajn, dolgoletne mežnarice na Jurščah, bo v torek, 25.7. ob 17h na Jurščah.

- NAMESTO CVETJA ob smrti +Jožefa Čančula je družina Marinčič, Zagorje 94 darovala za župnijsko cerkev. Bog povrni, pokojnemu pa naj podeli večno srečo v nebesih!